ایران فیلم پلاس TV: تی وی باکس ورزشی Sport TV Box

ایران فیلم پلاس TV، تلویزیون اینترنتی و سایت پخش زنده تلویزیون و تماشای آنلاین کانال های ماهواره ای ایرانی و خارجی

جستجوی فیلم، سریال و تلویزیون:

ایران فیلم پلاس TVIranFilmPlus

ایران فیلم پلاس TV، بخش جدیدی از وبسایت ایران فیلم پلاس Iran Film Plus است که جهت پخش زنده تلویزیون و تماشای آنلاین شبکه های تلویزیونی و کانالها ماهواره ای و پخش مستقیم فوتبال و دیگر مسابقات ورزشی اختصاص داده شده است.
توصیه ما جهت نمایش مطلوب سایت و پخش های زنده و آنلاین، استفاده از مرورگر های کروم و یا فایر فاکس می باشد.
توجه داشته باشید که نرم افزار فلش Flash در این مرورگرها حتما باید فعال شده باشد. برای این امر می توانید بخش راهنمای تصویری فعال سازی فلش در مرورگر را مطالعه نمایید.
همچنین در صورت مواجهه با بروز مشکل در پخش آنلاین، لطفا مراتب را از طریق ارسال نظر در بخش نظرات اطلاع دهید تا نسبت به رفع مشکل پیش آمده، اقدام لازمه انجام پذیرد.

IranFilmPlus در شبکه های اجتماعی

جدیدترین فیلم ها در ایمیل شما

با اشتراک در ایران فیلم پلاس، جدیدترین فیلم ها را در ایمیل خود دریافت کنید

تی وی باکس ورزشی Sport TV Box

تی وی باکس ورزشی Sport TV Box

پخش زنده فوتبال

تی وی باکس ورزشی

Sport TV Box


پخش زنده بدون سانسور فوتبال خارجی

مسابقات فوتبال خارجی و قهرمانی اروپا معمولا از طریق شبکه 3 صدا و سیما مورد پوشش قرار می گیرد اما همانطور که می دانید این پوشش همیشه دارای سانسورهای اعصاب خورد کن هست که لذت تماشای مسابقات را از بیننده می گیرد.
بنابر این در صورتیکه مایل به تماشای بدون سانسور مسابقات هستید، کانال های خارجی زیر در ایران فیلم پلاس، این مسابقات را مورد پوشش خود قرار می دهند:

پخش زنده مجموعه تلویزیون های ورزشی ایرانی و خارجی

شما می توانید از طریق تی وی باکس ورزشی ایران فیلم پلاس، همزمان و به صورت رایگان به بسیاری از کانال های ورزشی ایرانی و خارجی، اعم از شبکه 3 صدا و سیما، شبکه ورزش، یورو اسپورت، اسکای اسپورت، بین اسپورت، اسکای اسپورت و ... دسترسی داشته و مسابقات ورزشی ایرانی و خارجی را به صورت زنده و مستقیم تماشای کنید.

برای پخش زنده، لطفا یکی از سرورهای پخش آنلاین زیر را انتخاب کنید

کانال های ایرانی

کانال های خارجی


پخش زنده تی وی باکس ورزشی


توجه:
1. برای پخش زنده چه در موبایل و چه در کامپیوتر، توصیه می شود که از مرورگر کروم استفاده کنید.


2. دقت کنید که برای پخش زنده، لازم است فلش Falsh بر روی مرورگر شما فعال باشد. برای این امر می توانید بخش راهنمای تصویری فعال سازی فلش در مرورگر را مطالعه نمایید.

3. برای برخی کانال ها، امکان تغییر کیفیت تصویر در پلیر وجود دارد که با توجه به سرعت اینترنت خود، می توانید آن را تنظیم کنید

تی وی باکس ورزشی Sport TV Box IranFilmPlus 5 of 5 تی وی باکس ورزشی Sport TV Box پخش زنده بدون سانسور فوتبال خارجی مسابقات فوتبال خارجی و قهرمانی اروپا معمولا از طریق شبکه 3 صدا و سیما مور...

بازدیدکننده گرامی، در حال حاضر برخی از کانال ها دچار اختلال در پخش هستد. تا حل این مشکل لطفا صبور باشید.

X