ایران فیلم پلاس TV: تی وی باکس ورزشی Sport TV Box

ایران فیلم پلاس TV، تلویزیون اینترنتی و سایت پخش زنده تلویزیون و تماشای آنلاین کانال های ماهواره ای ایرانی و خارجی

جستجوی فیلم، سریال و تلویزیون:

ایران فیلم پلاس Iran Film Plus

ایران فیلم پلاس، یک سایت مرجع دانلود رایگان و پخش آنلاین فیلم های جدید خارجی سینمایی و تلویزیونی است. کوشش این وبسایت بر این است که جدیدترین فیلم و سریال های دوبله شده (و یا با زیرنویس فارسی) از هالیوود و یا دیگر سینماهای کشورهای صاحب سبک جهان را به صورت بدون سانسور و حذفیات در اختیار بازدیدکنندگان خود قرار دهد.

همچنین حداکثر تلاش ما بر این است که امکان دانلود رایگان فیلم ها و سریال ها با استفاده از لینک های مستقیم دانلود برای بازدیدگنندگان این سایت فراهم آید. در این راستا، برای برخی از فیلمهای ، لینک های دانلود رایگان، مستقیما از جانب سایت تهیه می گردد و برای برخی دیگر از فیلمها، لینک های دانلود مستقیم با درج نام سایت فراهم آوردنده، در اختیار بازدید کنندگان محترم سایت قرار می گیرد، هرچند تمرکز سایت بر روی پخش آنلاین فیلم ها می باشد.
توصیه ما جهت نمایش مطلوب سایت و مطالب آن، استفاده ازمرورگر کروم می باشد.

مطمئنا نظرات شما بازدید کننده گرامی، یاری بخش ما در جهت بهبود کیفی ارائه خدمات رایگان به شما عزیزان است.

همچنین در صورت مواجهه با بروز مشکل در پخش آنلاین و یا لینک های دانلود، لطفا مراتب را از طریق ارسال نظر در بخش نظرات اطلاع دهید تا نسبت به رفع مشکل پیش آمده، اقدام لازمه انجام پذیرد.


توجه: در صورتی که در تماشای آنلاین فیلمها و یا دانلود آنها دچار مشکل هستید، لطفا بخش راهنمای تصویری دانلود فیلم و پخش آنلاین را مطالعه کنید.


جدیدترین فیلم ها در ایمیل شما

با اشتراک در ایران فیلم پلاس، جدیدترین فیلم ها را در ایمیل خود دریافت کنید

تی وی باکس ورزشی Sport TV Box

پخش زنده فوتبال

تی وی باکس ورزشی

Sport TV Box


پخش زنده بدون سانسور فوتبال خارجی

مسابقات فوتبال خارجی و قهرمانی اروپا معمولا از طریق شبکه 3 صدا و سیما مورد پوشش قرار می گیرد اما همانطور که می دانید این پوشش همیشه دارای سانسورهای اعصاب خورد کن هست که لذت تماشای مسابقات را از بیننده می گیرد.
بنابر این در صورتیکه مایل به تماشای بدون سانسور مسابقات هستید، کانال های خارجی زیر در ایران فیلم پلاس، این مسابقات را مورد پوشش خود قرار می دهند:

پخش زنده مجموعه تلویزیون های ورزشی ایرانی و خارجی

شما می توانید از طریق تی وی باکس ورزشی ایران فیلم پلاس، همزمان و به صورت رایگان به بسیاری از کانال های ورزشی ایرانی و خارجی، اعم از شبکه 3 صدا و سیما، شبکه ورزش، یورو اسپورت، اسکای اسپورت، بین اسپورت، اسکای اسپورت و ... دسترسی داشته و مسابقات ورزشی ایرانی و خارجی را به صورت زنده و مستقیم تماشای کنید.

برای پخش زنده، لطفا یکی از سرورهای پخش آنلاین زیر را انتخاب کنید

کانال های ایرانی

کانال های خارجی


پخش زنده تی وی باکس ورزشی


توجه:
1. برای پخش زنده چه در موبایل و چه در کامپیوتر، توصیه می شود که از مرورگر کروم استفاده کنید.


2. دقت کنید که برای پخش زنده، لازم است فلش Falsh بر روی مرورگر شما فعال باشد. برای این امر می توانید بخش راهنمای تصویری فعال سازی فلش در مرورگر را مطالعه نمایید.

3. برای برخی کانال ها، امکان تغییر کیفیت تصویر در پلیر وجود دارد که با توجه به سرعت اینترنت خود، می توانید آن را تنظیم کنید